Zapping Yapılmayacak 5 Reklam

Herkese Güzel Günler;

Eskiden Reklam Oburları diye bir şey vardı… 2004’te Lütfü Kırdar’da bilet alarak 3 saatlik bir Reklam Oburları gecesine gitmiştim. Bir kere de Koç Üniversitesi’ne gelmişti. O zaman gitme fırsatı bulmuştum. O senin en güzel, ödüllü reklamlarından bir derleme yapıyorlar. Çoğu daha önce izlemediğiniz reklamlar tabii… Siz de TV’de çıktığında durmadan söylendiğiniz, kanal değiştirdiğiniz reklamları izlemek için saatlerce ekrana bakıyorsunuz. Bir de üstüne para veriyorsunuz tabi.

Benim post bedava simple smile Zapping Yapılmayacak 5 Reklam Korkmayın! Üstelik şahane bir iş molası olur, demedi demeyin!

Zapping yapılmayacak 5 reklam listemi %100 yerli reklamlardan oluşturdum. Gerçekten iyiler simple smile Zapping Yapılmayacak 5 Reklam Adeta bir ödül törenindeymişizcesine sondan başa doğru ilerliyorum! İşte hoşuma giden reklamlar!

5  Numarada;

Vestel’in televizyonda değil ama sosyal medyada gezinen Kedi Kazanır reklamları. Komikler, en komik değiller belki ama güzel bir sosyal mesaj içeriyorlar simple smile Zapping Yapılmayacak 5 Reklam “Vestel Klima; bir ev için çok güzel bir şeydir. Hatta harika bir şeydir.  Ama en güzel şey midir? Hayır! Bir evin başına gelebilecek en güzel şey, kedidir!” diyorlar… Çok şükür hem klimam hem kedim var!

Ha bu arada, buradan 3. reklam için Vestel yetkililerine seslenmek isterim. Klima açık uyumak sivrisinekleri uzakta tutuyor! Ama kedi; sivrisinekleri yiyor! #kedikazanır

4 Numarada;

Profilo’nun yeni,  mahzun karpuzlu buzdolabı reklamı… İzledikçe içim gidiyor karpuza….

3 Numarada;

Geçen yılın Teknosa Anneler Günü reklamı

2 Numarada;

Yine Profilo… Yıllar öncesinin, akıllara kazınan çamaşır makinesi reklamı ile… Dayanıklı Ev Aletleri sloganına da bu kadar güzel oturtulur bir reklam.

 1 Numarada;

Türk Hava Yollarının Hayal Edince isimli Reklamı, her izlediğinde ağlar mı bir insan ya simple smile Zapping Yapılmayacak 5 Reklam THY’yi hiç sevmiyorum, elimdeyse dar koltuklar, yemeksiz bir seyahat demiyorum Pegasus ile gidiyorum. Ama konumuz reklamsa 1 numaraya koyuverdim THY’yi!

Bonus Reklam:

Biraz ironik olacak ama bu reklamı neredeyse unutuyordum :)) Unutkan balık krakerler!

Hadi; kaç dakikadır video izliyorsunuz! Ayıp, ayıp! Vallahi kovmuştum sizi… Herkes işinin başına!

Freelance yazar, parttime ev hanımı Sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

One thought on “Zapping Yapılmayacak 5 Reklam

  1. Yaaaa bence dünyanın en güzel reklamı şu an bulamadım ama benim çocukluğumda yayınlanan Beko çamaşır makinası reklamıydı. Çok kirlenen dünya çamaşır makinasına atılıyor ve yıkanıyordu ve tertemiz çıkıyordu. sloganı “Beko gerekirse dünyayı bile temizler” gibi bir şeydi.

    ama onu bulamadığım için ikinci favori reklamım Eti Cin :) haydi gidin ve gülümsetin milyonları :)

Sen ne diyosun bu işe?