yeni bir blog tavsiyesi

Bu aralar yine hayatımda aktivitesiz bir dönem içine girmiş bulundum. Cumartesi akşamı 3:00 am’e kadar çalıştım! Yeni web sitemizin peşindeyim. Demin de webçi adamlaydım! Umarım en kısa zamanda tamamlanacak ve ben de blogum başta olmak üzere her yerde web sitemizin reklamını yapıcam! O benim bebeğim simple smile yeni bir blog tavsiyesi Cumartesi günü-gecesi böyle web sayfasıyla uğraşarak geçti işte. Pazar gününe gelince, Margot’yla buluştuk, Cihangir’e gittik ve allahım daha sıkıcı bir ikili olamazdık heralde.. 1’er tane açıkçası çok da ilgimizi çekmeyen dedikodu paylaştıktan sonra, hayatımızda ne kadar aktivite olmadığını anlatmaya başladık.
2 dakikamızı alan dedikodu faslı bitti ve sıkıcı muhabetimize geri döndük. Neyse ki sonra rakel geldi. Kan verdi, can verdi! Ah bi de neler anlattığını anlatabilseydim..O kadar daha eğlenceli olurdu ki blogum! Tam rakel’den de sıkılmıştık ki Reysi geldi! Yeni enerji… Muhteşem hikayeleriyle hepimizi acayip güldürdü. Reysi’ninkileri Rakelin’kilerden daha çok anlatmak isterdim açıkçası. Neyse sonra Reysi’yi de tükettik ve gecemiz yarım gibi falan bitti..
Demek istediğim biraz bayıktım bu hafta! Benim süper, olağanüstü blogumu okuyarak yeterli hazı alamıyorsanız, işte size 2 blog daha! http://www.yakolugunler.blogspot.com/ ve http://www.yakiyeligunler.blogspot.com/ ! Valla bana bu blogları tanıtan kişi yakolu günlerin biraz hıyar olduğunu söylemişti de, ben valla ona da güldüm çok… Yakiyeli gunler daha iyi olsa da, aralarındaki atışmaya hakim olmak için yakolu gülere de bakmanızı tavisye ederim!

Sandru the blog reader

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?