sürpriz!

Geçenlerde Cem Telvi blogumu okuduğunu söyledi. Ben de “demek facebooktaki reklamlarım işe yaramış.” dedim. O da: “facebooktan görmedim, ‘Cem Telvi’ diye googleladım senin blogun çıktı dedi. Ben de benim blogunda hiç kendi adımı yazmadığımı farkettim. Googlelıyım bakiim çıkıyo mu blgum derken birşeyler buldum.. Bi tanesi hangisinegitsek.com a yazılar yazmaya başlamıştım. En çok tatil yazısını ve resmi koyup tatil kazanacaktım. Exchange’te o kadar gezdim ki kimse beni geçemez diye düşünüyordum. Sonra bu işten baydım ve 3-5 yazı sonra başka yazı yazmamaya karar verdim. Her ne kadar daha sonradan çok ezik olduğuma karar verip, milliyet’in miydi hürriyeti’in miydi emin olamıyorum bu işlerle ilgilenen departmanına mail atıp, yazılarımın çıkarılmasını talep edip okayi aldıysam da yazılarım çıkmadı. Ben de zamanla bununla yaşamayı öğrendim… Yazılarımdan bir tanesi, buyrun sizde okuyun…
 sürpriz!
Karadeniz’den Marmara’ya gibi süslü de bir başlık atmışım bir de :)) Hey yavrum :))).. Neyse dediğim gibi bununla beraber yaşamayı öğrendim. Ama çok daha kötüsü de var. Koç’tayken Comp 100 projesi web sayfası yaptırmışlardı bize.. Neyseki linki çalışmıyordu. Çalışmaya başlamış! Web sitesinin görünümüne birşey demiyorum hadi..- denir ama sıra oraya gelemiyor.- Sırada birincilikte yazıların içeriği var. ‘İnanamıyorum’ dedirtti beni kendime.. Bu lafı da sevmem ama gerçek bir “loser”ım… Hele ingilizcem, hazırlığı yeni geçtiğim dönem… İnsan durup bu ingilzceyle nasıl toefl’ı geçmişim ki diyo… Çok kötü, çok… Bir bakın isterseniz, neymiş, noolmuş dersiniz.
 sürpriz!
(Didem blogumu okuyup “bu kız iş vakti ne yapıyor öyle” dersen, screen shotuma dikkatli bakıp, sol taraftan iş yapıor olduğumu görebilirsin. Çok baydım, arada 5 dakika mola..)
Neyse bloguma da adımı soyadımı yaziim de biri beni googlelarsa şimdiki halimi de görsün. Zaten onun şifresi bende, zaman aşımına uğradığımı düşünürsem, blogu da kapatırız artık…
Sandru the recent Sandra Franko   
Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

One thought on “sürpriz!

  1. “This is rach! (on the right side).I love her so much!!!! Some times I wish that she would be a boy and my boy friend!!” :))) Ptesi sabahı gözümden yaş geldi gülmekten..süpersin..

Sen ne diyosun bu işe?