Piyasa’da bir gece

 Tekrar hello gençler,

 Piyasada bir gece
Size dün geceden bahsetmek isterim. Dün gece Rakel- ceren-ben- ayşegül yavuz- şegül- özge-gökçe-heymi-ediz-uras-okan (bilmiyorum acaba daha başka birileri var mıydı bizle.. Heymi’nin arkadaşı enis vardı, ama bizle sayılır mıydı bilemedim. zaten geceyi de çok net hatırlayamıyorum :))  hepberaber Piyasa’ya gittik.
Eğer “sağdaki resim ne be?” dediyseniz içinizden, “Piyasa” diye görselleri aratınca ancak Piyasa’dan çıkarken yakalanmış ünlülerin resimleri çıkıyor. napiim..
Piyasa tam bir eller havaya yeri. 90lar ağırlıklı olmak üzere türk pop müziğinin güzide parçaları çalıyor.90lar ağırlıklı ama 1980-2010 arası gaz şarkıların tümü Piyasa’nın playlistinde var diyebilirim. Amaan petrol’den, acemi balık gibi ağlara dolanmaya, gel yabaniii gör halimii el bana ben sana deli, seni bu dünyada en çok kim seveeer, ben tabii ki!, kadırdım nazlı yari sonunda çılgın sözlerle’ye kadar, zaman zaman “bu şarkıyı en son 8 yaşımda dinlemiştim ben!” dedirten şeyler çalıyor. Öyle ki o kadar küçükmüşüz ki bazı şarkılar yeni çıktığında, şarkıda ne dediğini anlamadan şarkıyı ezberlemişiz. Bir yandan şarkıyı söylüyoruz, bir yandan kendi ne söylediğimizi anlamaya çalışıyoruz. Şegül bir şarkının sözlerinin “ellerim bağlımıyor, diri diri yar sağlımıyor” olduğunu iddaa etti!! Çok güldüm. Bu arada şu anda bakıyorum, aslında o kadar da garip değilmiş bu şarkının sözlerini anlayamamız…”elleri bağlımıyam, dil bilmez dağlımıyam” diyormuş. Ben şimdi de anlamadım yani :)))
 Piyasada bir gece
Neyse sonuçta çoook içtik, eller havaya yaptık, bi saatten sonra hanzade’yi bulduk orda, barın üzerine çıktık, gaylerden daha çılgın dans ettik…Ne kadar çok eğlendiğimi anlatamam sanırım. Sabah beraber Bursa’ya doğru yola çıkmak için Ediz’de kaldım akşam. İkimiz de salonda yattık ediz’le. Sol taraftaki resim durumun sebebini açıklar heralde… Zaten fazla da uyumadık… Bursa maceramız bir daha ki post’ta…
İçine içi içine sığmayan dansçı kaçmış Sandru
Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?