Nuteras’a elinizi kolunuzu sallayarak girmenin sırrı!

 Nuterasa elinizi kolunuzu sallayarak girmenin sırrı!
Dün Asmalı Mescit’ten Nuteras’a yürürken yolda gördüğüm ve tanıdığım herkes Nuteras’a girememekten şikayetçiydi. Genel olarak da bildiğim birşey, insanları nuterasa girerken zorlandıkları… Daha önce 3 kere test ettiğim ve 3ünde de işe yarayan bir yöntemim var, en “in” saatlerde elinizi kolunuzu sallayarak bütün içeri alınmayan kalabalığın arasından, sadece “iyi akşamlar” diyerek içeri geçmek için… Öncelikle spor giyinmeniz şart. Ancak sadece spor giyinmek yetmez. Spor ve güzel giyinmişseniz yine sizi içeri almayacaklardır.

Dün akşam üzerimde bence çok güzel bir şalvar vardı. Ben ve bir sürü kişi gibi, Rita da bu şalvarı çok beğendi ve üzerimden çıkarıp kendi dolabına ekledi. Bana da kendinden verebileceği eski ve çirkin kıyafetlerden bir kombinasyon oluşturdu. Boynum bükük taksime gittim. Durumu anlatmak için size kıyafetimle ilgili konversasyonlardan bir iki demet suniyim.

– Telefonda kıyafetimi anlattığım Margo: ” O zaman bence bu gece sen iyice iç. Kimseyi takmassın” dedi.
– “Neden Fransız Sokağı’na gidiyoruz ki, Asmalı’ya gitseydik?” dediğim Zeynep: ” Bu haldeyken Asmalı’ya gitmediğmiz için mutlu olacağına dediğin şeye bak.” diye cevap verdi.
– Gökçe eve dönerken, ve ben de Asmalı’ya bi arkadaşlarımın yanına uğramaya giderken, bana ” sen de bu halde fazla gezme bence etrafta..” diye nasihat verdi.
– Yolda karşılaştığım Ateş, yüzüme bakarak “bu aralar seni çok beğeniyorum ya, zayıfladın mı sen?” dedikten sonra, kıyafetime baktı ve “gerçi kıyafetin iğrenç” dedi.

Anladınız heralde vaziyetimi… Geçen sefer de bi eşofman, new balancelarım, bir de çizgili pijamamsı bluzumla yorgun argın işten çıkıp, ceren’in doğum günü için gitmiştim taksime…

Nupera’nın girişindeki adamlara, “bu kız bizi hiç takmıyo, demek ki biz onu takmalıyız” gibi bi hava yarattığımdan olsa gerek, içeri almadıkları insanların arasından süzülüp, iyi akşamlar diyerek çok cool bir şekilde içeri girdim. Ben gerçekten onları takmıyordum, birine bişey verip, geri aşağı indim. Ama içeri girememe derdinden muzdaripseniz eğer, benim gibi yapabilirsiniz.. Ben etrafta öyle gezemem diyorsanız, isterseniz yanınıza güzel birşeyler alın. Girdikten sonra tolette değişirsiniz =) Hiç girememekten iyidir…

Gece kuşu Sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

One thought on “Nuteras’a elinizi kolunuzu sallayarak girmenin sırrı!

Sen ne diyosun bu işe?