Nina’dan yeni yil dilekleri!!

Cok cok sevdigim (formalite icabi yazmiyorum icten soyluyorun) cok canim arkadasim nina’dan gelen yilbasi mail’ini paylasmak istedim hepinizle simple smile Ninadan yeni yil dilekleri!!

 Ninadan yeni yil dilekleri!!

“İLK OL-SUN BU GECE.
AŞK OL-SUN SON HECE.
HER İHTİMALE KARŞI ELİNDE GÜL OLSUN.
BAH-TIN AÇIL-SIN.
TA-LİH SAÇIL-SIN.
GÖN-LÜN ŞEN OL-SUN.
KENDİNİ ÜZME SAKIN.
VUR PATLASIN!ÇAL OYNASIN!!!” 

2010 senden nefret ettim ve hep nefret edeceğim, şu 25 yıllık hayatimda geçirdiğim en boktan seneydin ve allahtan her seyin bi sonu var:))) Yaşasın!! hiç üzgün değilim, senin de son günün geldi çattı…

Bu yıl François Ozon Potiche’i çevirdi,Catherine Deneuve bir yaş daha yaşlandı.Kahveler içildi,yemekler yendi,sarhoş olundu,tatillere gidildi.

Sevgilim bana turuncu plastik plaj terligi alsin istedim,onu almadi ama sonra kafasina dank edince o da gitti siyah bluz aldi,herkes hayran kaldi!

Orhan Pamuk yeni bi kitap yayınlamadı ama yazdı biliyorum,yazmadıysa da canı sağolsun nobel paralarını afiyetle yesin simple smile Ninadan yeni yil dilekleri!!

1 en yakın arkadaşım yüzük,ben sevgili ve düğün tarihi,5 arkadaşım koca, 1 evlenme teklifi , 3 en yakın arkadaşım aşık,ben dahil 4 ümüz iş,200 arkadaşım grip oldu.Hepimize geçmiş olsun:)

Tam bir şey eksik diyodum haber geldi nur topu gibi bi işim ve bir şemsiyem olmuş,ikisi de yoldaymış:)

Yeni yılda ve sonsuza dek,dilediğiniz her güzel şey gerçekleşsin.Hep sağlıklı,hep mutlu,hep güzel,hep başarılı olun millet..En önemlisi sevdikleriniz hep sağlıklı ve sizinle olsunlar.. Size benden yeni yılda 8766 öpücük,tüm yıl saat başı bir adet tok karnına:) Hepinizi çok seviyorum..

Nina

—————— o ——————-
Ben de seni cok seviorum Nina! yeni yilda ve yillarda hep beraber olmak dilegiyle,

Sahip oldugu arkadaslari icin kendini sansli hisseden Sandru..

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

One thought on “Nina’dan yeni yil dilekleri!!

Sen ne diyosun bu işe?