LifeCo’da masaj!

LifeCo’ya beni iten günü anlatiyim size şöyle bi…

İşte oldukça çalışkan geçirdiğim pazartesi gününün sonrasında, küçük Emir’i ziyarete gittim.  İşteki mental yorgunluğumun üzerine, Emir’le koşuşturmadan sonra fiziksel bir yorgunluk da eklendi.Akşam Neşe’yle çıkıcaktık! Çıkmadan önce eve uğradım üstümü değiştirmeye.. Ve anında uyuyakalmışım. Sonra Neşe aradı… Belki ekebilirdim ama biraz Neşe’yi az görmemin, ama aslında Neşe’yi görme fırsatımın pek olması sebebiyle hemen motive oldum ve Lucca’ya gittik. Birilerini gördük orda, yanlarına oturduk.. hep beraber içtik, konuştuk…  1:30 gibi eve gelip, yatağa yattığımda, çalışmanın, emir’le koşturmanın, içmenin ve az uyumanın verdiği yorgunluğu kemiklerimde hissetmeye başlamıştım. Ertesi gün işte git gide artan yorgunluğum beni dürttü ve LifeCo’yu arayıp kendime bir masaj randevusu aldım!
 LifeCoda masaj!
LifeCo evime o kadar yakın ki… İşten çıkıp yaklaşık 1 dk’da LifeCo’ya gittikten sonra, eve giderken arabamı orada unutup yürüyerek dönmüşüm..2 dakikada =)))
Bali masajı yapan Bali’li çekik kadın, isminin “Nur” olduğunu iddaa etti, ben de gayet yurdum tipimle “Sandra” dedim. Garip bi ortam oluşuverdi simple smile LifeCoda masaj!

Elleri dert görmesin süperdi, Normalde 50dk’sı 120 TL, Sporium üyelerine %10 indirim var, ama anladığım kadarıyla herkese yapıyorlar bu indirimi… En azından bana yaptılar! 75 dakika almadığım için biraz pişmanım! İnanılmaz rahatlatıcı, süper bişi. Ayrıca çıkışta sauna, buhar odası gibi olanaklardan da ücretsiz faydalanılabiliyormuş. Ben yıkanmaya bile eve gittim ama. Bi dahaki sefere, çantamla gidip , orada daha uzun vakitler geçirebilirim. Ayrıca o bi dahaki seferi sık sık yapabilirim. 

Masaj’dan sonra akşamımın sakinliğine uygun olarak ediz’le ediz’in seçtiği iğrenç filime gittik. Vampires suck! sakın gitmeyin! Şöyle söyliyim 1,5 Puan!! Pazar akşamı da Due Date’e gittim! Herkes çok beğeniyo olduğu için gidin, kesin siz de beğenirsiniz… Ben 5 Puan verdim, benlik diil yani…

Kendini iyice şımartan Sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?