Köpekle Köpek Olabilmek…

Hello Gençler,

Bugün sizlerle köpekle köpek olmabilmenin bilinmeyen yönlerini paylaşacağım.

Köpekle köpek olmak köpeğinizle gezinirken çimliğin farklı köşelerine çömelip çimlerin kokusunu içine çekmeyi, yapraklari, meyveleri, saylangozlari, kozalakları incelemeyi gerektirir. Makro bakıldığında sıradan olsa da çimlik özelinde ilginç şeyleri gördüğünde heycanlmak esastır.

köpek 1024x1024 Köpekle Köpek Olabilmek...
Mantar ve Köpek

Köpekle köpek olan kişiler köpeklerini gezdirmezler, köpekleriyle birlikte gezerler. Köpekle köpek olan kişiler, çocukla çocuk da olurlar. En dandiğinden makarnayı yaparken aşçı olurlar. Filmlerin, kitapların kahramanlarıyla kahraman olurlar. Ondandır kitap okurken, film izlerken helak olmaları; sulugöz olduklarından değil yani.

Köpekle köpek olan kişilerin hayattan keyif almak için çok büyük taşları oynatmaya ihtiyaçları yoktur.  Nitekim keyif almak için büyük taşları oynatan insanlar taşların yeni formumdan da kolay kolay memnun olmazlar. Köpekle köpek olan insanlar ise hayatın sunduklarına gören gözle bakarlar ve hayattan olduğu şekliyle de keyif alırlar. Yanlış anlaşılmasın köpekle köpek olan insanlar da bir ömür taşlari olduğu gibi bırakmazlar. Arada sirada yerlerini değiştirirler. Hem de her taş dizilimimden memnun olacağını bilen bu insanlar daha kolay değiştirir taşların yerlerini.

Köpekle köpek olmanın arada bir unutuldugu dogrudur. Ama bir köpek silkelenişiyle kolayca kendinize gelebilirsiniz… Bazen bir mantarla bile aklınız başınıza geri gelir.

Hayatta herkesin köpekle köpek olabilmesini uman Sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?