Kısa kısa…

 Kısa kısa...** Nöbetçi poğaçacı murat abi’nin kartını kaybettim!!

** Karel geçen hafta kocasının aynısının kız ve bebek olanını doğurdu, Mila. İnanılmaz tatlı.. Fotoğrafını koymuyorum nazar değmesin diye, ama dediğim gibi Dan’ın aynısı zaten. Kurabiyesiyle yetinin. İyki doğdun Mila bebek!

 Kısa kısa...

** Merve- Yusuf’un düğünü çok güzel geçti. Hep çok mutlu olursunuz inşallah! Darısı başıma!

** Berry bu aralar blogumda adı geçmiyor diye bana sitem etti. En kısa zamanda beraber değişik bir aktivite yapmalıyız ki, senden bahsedebileyim! Meselaaa, balıkçıya gidebiliriz :))) – benim gerçekleştiremediğimiz balıkçı hevesim yüzünden aramızda lafı geçen bir mevzu – (bloguma “geyik” yazmak istemediğim için kelime aradım ve “lafı geçen mevzu” da karar kıldım. blog yazma sürecinin ne kadar zorlu olabileceğini size anlatmak için bunu sizle de paylaşmak istedim.) Bu arada Berry , her ne kadar spontan gelişmiş olsa da, benim gitmek istediğim kadroyla alakası olmasa da ve alkolsüz bir gece olsa da yine de geçen hafta sonunda balıkçıya gittiğimizi farkettim.. Sen de farket!

 Kısa kısa...** Muhteşem (!) blogum dillere destan oldu! Nerden duymuş olabileceğine akıl sır erdiremediğim okuyucularım var artık! Berry de okuduğunu söylediğinde şok olmuştum zaten daha 5 kişiye bile belki söylememiştim ve söylediklerimden biri Margot diildi ve Berry okuduğunu söylemişti blogumu..-bak yine bahsettim senden Berry- Cenk Yılmaz da okuyomuş.. Demek ki her türlü (!) insana hitap edebiliyorum! (Şaka, Cenk çok seviyorum seni) Aramıza hoşgeldin Cenk :))
 Kısa kısa...
** Düğün tabii, çok içtim.. Her çok içtikten sonra olduğu gibi bu sefer de canım çok hamburger çekti! Mide çeperini çevreleyen yağ alkolün mideye verdiği raharsızlığı azaltıyormuş. Heralde bu sebeptendir ki, sarhoşluk günlerinden sonra bünyem hamburger istiyor! Ve işe burger bar’dan blue cheeseli hamburger, çıtır tavuk ve patates söyledim. Şimdi yağın mideme verdiği rahatsızlıktan dolayı compensan alacağım!
not: yandaki resme iyice bakın, burger bar’cılar heralde başkaları kullanmasın diye, save picture as seçeneği olmayan bir sayfa yapmışlar. Print screen yapıp, kırpıp biçtim.. uğraştım yani..
Şimdilik haberler böyle, çok yorgunum, bir-iki işim var sonra uyuyacağım. Hepinize şimdiden tatlı rüyalar, iyi haftalar…
Sandru 
Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?