Bugün Deodorant Oldum!

Beyler & bayanlar; 

İnanması erkekler için belki güç ama her kadınla aynı dertten muzdaripim. Annemin beni giydirmeyi bıraktığı günden beri aynı anda hem dolabımda hiç yer olmamasının, hem de giyecek hiç kıyafetimin olmamasının acısını yaşıyorum.

Veya yaşıyordum… Bu sabaha kadar… Bu sabahki küçük krizimi geçirmek yerine biraz olgun davranmaya karar verdim. Ve konsantre olup nasıl bir outfit’in içersinde olmak istediğimi düşündüm.

Bir anda aşırı ısınan havalar dolayısı ile tıklım tıkış metroda herkes buram buram ter kokuyor, şıp şıp terliyor. Sonra ben de o kokuya maruz kalıyordum… Hem fresh olmak istediğime hem de kıyafetimin kokanlara bir mesaj niteliği taşımasına karar verdim. Kıyafetimin temiz kokuyu hatta daha önemlisi ter kokusundan uzak durmayı simgelesin istedim. 

Saniyeler içinde nasıl giyinmek istediğimi bulmuştum! Ben deodorant olmak istiyordum!!!!!

 Bugün Deodorant Oldum!Şaka lan! Geçen yazın ve bu yazın ne moda renklerinden nil yeşili bir fuları; yaz – kış- ilkbahar – sonbahar ayırt etmeden her gün giydiğim tayt ve beyaz uzun t-shirt kombinasyonuna ekleyince aynı Nivea deodoranta benzediğimi farkettim. Lacivert Nivea logom eksik kalmıştı ki, hemen fark edip lacivert bi kolye taktım…

Kıyafet için olmasa da kolye & yazı konusunda bana ilham verdiği için Nivea’ya teşekkür ederim.

İlhamı gelene her şeyin bir ilham kaynağı olarak gözüktüğünü bilen Sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?