Bir Gün Gelecek Bir Gün Kalacak!

Hello gençlik,

Eran ayın 12’sinde askere gidiyor! Beraber yaşadığın kişinin evden gidecek olması, hayatta ilk defa bir evde yalnız kalacak olmak…Tüm bunları yaşarken ev hanımı statüsünde olmak (işsizim!)… Sevgiliyle ilgili duygusal meseleleri işin içine katmıyorum bile…Ve en kötüsü Smokin’i hem sabah hem akşam gezdirmek zorunda olmak… Tüm bu ruhsal çöküntüye yol açacak  sebepleri bilmeme rağmen bu işler başıma geldiğinde nasıl hissedeceğimi hala kestiremiyorum.

Açıkçası daha önce askerden çocuk bulduğum olmuştu ama ilk defa bulduğum çocuklardan birini askere gönderiyorum. Yaklaşık 10 gün sonra ilk defa kelimenin tam anlamıyla asker beklemeye başayacağım.. Kim bilir, belki de bu süre içerisinde tüm asker bekleyecek kızlara muhteşem bir guide yaratırım. İşte ilk 2 madde…

1- Evet kızlar -hemen havaya girerim- ilk adım, kendinize bir gün sayma kartı edinmek simple smile Bir Gün Gelecek Bir Gün Kalacak! Gün sayma kartı mı ne? Sadece Türk insanından çıkabilecek muhteşem bir icat!Askerlik malzemeleri satan tüm dükkanlarda bulabileceğinizi düşündüğüm bu kartı cüzdanınızdan eksik etmeyeceksiniz.

 Bir Gün Gelecek Bir Gün Kalacak!
2- Bir diğer çok önemli adım askere gitmeden evvel saçlarını kestiren sevgiliyi yadırgamamış görünmek.-moral amaçlı- 

 Bir Gün Gelecek Bir Gün Kalacak!

Şimdilik bu kadar… Önümüzdeki 6 ay boyunca muhteşem tüyolarla asker bekleyen her kızın gönlüne su serpmek için karşınızda olacağım!

Melih’in de dediği gibi “Eran is my soldier!” diyen Sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?