7 Adımda Darty Servisi!

Darty’den bir bulaşık makinesi aldım, ve verdikleri muhteşem (!) servisi sizle de paylaşmak isterim!!

67ee0 darty 7 Adımda Darty Servisi!

1- pazartesi aradım. “bulaşık makinesini kurmaya gelir misiniz?” dedim. “çarşambaya kadar size dönülecek.” dendi. dönülmedi. perşembe çat kapı servis geldi. neyse ki evdeydim.

2- servisten gelen kişi paketi açtı ve “bu ürün hasarlı. Resmini çekelim ve kutusuna geri koyalım.” dedi. Yeni ürün talebi için darty’yi aradım. durumu anlattım. Raporunuz elimize ulaşmadı. Onlar servisi arayamazlarmış, önce ana bayii ordan bana hizmet veren küçük bayii ben aradım. Ve durumu aktardım.

3-Bayii beni aradı. Darty’nin değişim yapmayı kabul etmediğini söyledi

4-Darty’yi aradım. Kullanmadığım için hasarlı olmasa da 30 gün içerisinde iade yapabilmem gerektiğini söyledim. Darty raporu bir kez de benim faxlamamı isredi.

5- Raporu küçük bayiiden almak suretiyle, bir kere de kendim faxladım. “Pazartesi döneceğiz size.” dendi. Gecen sefer dönmediklerini, artık makineyi kullanmak istediğimi, “kurmaya gelir misiniz?” dedikten sonra 1 hafta geçtiğini ve makinemi kullanamadığımı söyledim. Durum onların hatasından kaynaklandığı için eksra özen göstermelerini rica ettim. “tamam” dediler.

6-pazartesi dönmediler. Salı ben aradım. durumu hatırlattım. benden sevk irsaliyemi istememiş oldukları için işlemi başlatamadıklarını, sevk irsaliyesiz de başlatamayacaklarını söylediler. Herşeyi taksit taksit söylemelerinden ve geri dönüş yapmamalarından şikayet ederek de olsa sevk irsaliyesini göndereceğimi söyledim.

 7- info@darty.com.tr mail adresleri çalışmıyor. hem kendim denedim defalarca, hem arkadasıma yollattım. durumu bildirdim. koskoca darty’de baska mail adresleri olmadığını kusura bakmamamı söylediler. Canıma tak ettiğini, kendilerinden hic bir şey istemediğimi söyledim. çok teşekkür ederek telefonu kapadılar!!

Bir de telefonda saatlerce beklerken, bozulan ürünüzü biz tamire gönderiyoruz, arada size yeni ürün temin ediyoruz, tamirden gelene kadar biz takip ediyoruz falan diyorlar, telefonumu yere atasım geliyor… Telefonumun kırılmasından falan çekindiğimden diil, sonra benzerlerini telefoncuyla da yaşarım diye kendime hakim oluyorum.

Ha bu arada görünen o ki, tek ben de değilim bu dertten muzdarip.
 http://www.sikayetvar.com/arama/?typex=1&q=darty&x=0&x=42&y=15
darty’den bişi almadan önce mutlaka bu linke bir tıklayın derim…
Neyse ben bulaşık yıkamaya gidiyorum,

birazdan google adwordste darty ile ilgili ne varsa yazıp, bu linke yönlendirecek olan sandru

Bu yazıyı paylaş da bir havan olsun!

Sen ne diyosun bu işe?